Služby

www.kuchynekvs.cz

3D Vizualizace

Provádíme grafické návrhy kuchyní v programu CARAT.

…. a pokud použijete naše 3D brýle, kuchyň bude zobrazena plasticky………..

KVS Kuchyně

Kuchyně na míru

Naše kuchyňské studio představuje regionálního zástupce společnosti INFINI a.s., která sídlí na severní Moravě v Rýmařově. Zabýváme se návrhem, výrobou i montáží výhradně českých kuchyní značky INFINI.

Služby poskytujeme již od roku 1992. Optimální sestavu Vaší kuchyně vytváříme pomocí návrhového softwaru CARAT. K dispozici je více jak 20 variant tvarů dvířek, více než 300 druhů materiálu pro přibližně 2500 nábytkových prvků, ze kterých lze vytvořit pokaždé nový originál.

Plánováním kuchyní na míru se zabýváme již od roku 2002. Tato kuchyňská linka je jedna z prvních realizovaných, jedná se o kuchyňskou linku, která byla vystavena ne expozici právě v roce 2002. Na tehdejší nabídku byla velice moderní a nadčasová. 

Naše zkušenosti a možnosti se s každou kuchyní posouvaly dál a jak můžete vidět v realizacích, kuchyňské linky se s postupem času mění na základě trendů a požadavků zákazníka. 

Naší prací je maximálně vyhovět zákazníkovi, zároveň vytvořit naprosto funkční a designovou kuchyni, která umožní pohodlné vaření a především příjemné prosředí. Dnes je nabídka dekorů, materiálů a výbavy kuchyňských linek velice obsáhla, jsme tak schopni naprosto využít prostor, který je pro kuchyni určený. To vše je nezvratnou výhodou kuchyní na míru. 

Adresa společnosti

Dr. M. Horákové 447/60
Liberec 6
460 06

Coypright © 2021 – Kuchyně KVS