Recenze

www.kuchynekvs.cz

Rezence našich zákazníků

Seznam recenzí od našich klientů.

Josef H.

Úžasná spolupráce 23. 3. 2023

Vážená paní Klímová, spolupráci s Vaší firmou hodnotím jako úspěšnou, KVS Klímová pokládám za vysoce kvalifikovaného a spolehlivého dodavatele. Vaše společnost splnila naše představy o interiéru jak v počátečních návrzích, tak v samotné realizaci a stala se naším výhradním dodavatelem. To jsme si ověřili u všech, zatím 4 významných, Vámi realizovaných projektů. Můžeme jen s díky konstatovat, že dodávka a realizace v celkové výši více než 600.000 Kč (2014 – 2015) proběhla k naší naprosté spokojenosti a to ve všech fázích realizovaného obchodu jak v Čechách, tak i v Německu. Dovolujeme si Vás touto cestou ocenit a poděkovat Vám za úspěšnou spolupráci a ujišťujeme Vás, že v oblasti řešení kuchyňských vybavení se na Vás opět s důvěrou obrátíme. Děkujeme za vstřícnost

reditel@rexon.cz

N.B.

Úžasná spolupráce 16. 9. 2022

Určitě doporučuji. Obešli jsme nekolikatero kuchyňských studii, tak mohu mít srovnání. Skvělý osobní přístup paní Klímové i slečny Hájkové. Oceňuji profesionalitu a zároveň lidskost, kdy paní Klímová narovinu poradí, co ji v kuchyni za roky zkušeností funguje a co ne. I přes dlouhé odsuny montáže z důvodu nedokončení stavby nám bylo vycházeno vstříc, což by určitě jinde už nebylo možné. Kuchyň je vyladěna do detailu, pečlivá práce, která se dnes již málo vidí. Bezpochyby si zde nechám zhotovit i případnou další budoucí kuchyň.

google recenze

L.D.

Úžasná spolupráce 16. 3. 2022

Od paní Klímové máme kuchyň asi týden. Je krásná, působí kvalitně a oproti jiným dodavatelům (jak víme od sousedů) byla hotová opravdu rychle. Rodiče mají od KVS kuchyň už 11 let a pořád je jako nová, byla to tedy jasná volba. Všichni byli moc příjemní, paní Klímová vytvořila ne jeden, ale postupně 4 úžasné návrhy kuchyní, snažila se maximálně vyjít vstříc našim požadavkům, ale zároveň navrhovala řešení, která vychází z jejích zkušeností a nás by nenapadla. Doporučuji!

google recenze

R.V.

Úžasná spolupráce 16. 3. 2021

My už máme kuchyň od paní Klímové asi 5 let a teď její studio doporučuji sousedům, protože jsme byli moc spokojeni jak s jejím jednáním, tak s pracovníky, kteří kuchyň montovali.

google recenze

Tom V.

Super spolupráce 16. 3. 2020

Profesně vysoce odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti majitelky firmy, velice seriózní jednání, mohu jenom doporučit.

google recenze

M.M.

Super spolupráce 3. 8. 2018

Dobrý deň pani Klímová, ďakujeme za odvedenú prácu. S výsledkom sme veľmi spokojní.

marian.mantic@yahoo.com

Václav T.

Úžasná spolupráce 29. 11. 2017

Dobrý den, paní Klímová, kuchyň dopadla naprosto fantasticky. Ještě lépe, než jsem si představoval J. Musím „smeknout“ před Vašimi lidmi, naprosto precizní, perfektní práce. Přesná, dokonalá bez jediné chybičky. Moc Vám děkuji.

vaclav.tichy@skolakaterinky.cz

J.M.

Úžasná spolupráce 12. 7. 2017

S kuchyní spokojenost, Vaši montéři odvedli kvalitní práci. Děkujeme za vstřícnost a až pojedete přes Pulečný, stavte se na kávu.

Malisova.J@seznam.cz

L. Applova

Úžasná spolupráce 29. 3. 2016

My "zvláštní zákazníci" a vy docela "neuvěřitelná dodavatelka kuchyní" Nabízíte vskutku vysoce profesionální službu a ještě se srdcem pro člověka, cítili jsme se u vás moc fajn. Tvořivé sezení u vás se šálkem kávy nám chybí. Tuhle jsem jela kolem a měla jsem chuť se zastavit, ale vzhledem ke stěhování jsem si dala přes prsty a jela dál.

applova@jbruzodol.cz

R.K.

Super spolupráce 18. 3. 2016

Po zkušenostech s řemeslníky ohledně stavby musím říci, že ti Vaši patří mezi ty, které velmi ráda doporučím (jakožto samozřejmě celou Vaší firmu) a na které budu ráda vzpomínat. Jsou nejen velmi profesně zdatní, ale také velmi vstřícní k zákazníkovi, což se dnes bohužel moc nevidí. Dokonce i můj manžel je spokojen, což je skoro osmý div světa... 😀

rrkralova@gmail.com

Anna P.

Úžasná spolupráce 1. 3. 2016

Ještě Vám chceme poděkovat za kuchyň, montáž proběhla bez problému a vaří se v ní skvěle!

patrakova.an@gmail.com

Pomocí formuláře nám můžete dát najevo, jak jste s našimi službami byli spokojeni.

Adresa společnosti

Dr. M. Horákové 447/60
Liberec 6
460 06

Coypright © 2021 – Kuchyně KVS

KVS Kuchyně