Recenze

www.kuchynekvs.cz

Rezence našich zákazníků

ZÁKAZNÍCI
Lucie Dvořáková
Lucie Dvořáková
05:15 09 Sep 21
Od paní Klímové máme kuchyň asi týden. Je krásná, působí kvalitně a oproti jiným dodavatelům (jak víme od sousedů) byla hotová opravdu rychle. Rodiče mají od KVS kuchyň už 11 let a pořád je jako nová, byla to tedy jasná volba.Všichni byli moc příjemní, paní Klímová vytvořila ne jeden, ale postupně 4 úžasné návrhy kuchyní, snažila se maximálně vyjít vstříc našim požadavkům, ale zároveň navrhovala řešení, která vychází z jejích zkušeností a nás by nenapadla. Doporučuji!
Jaroslav Čtverák
Jaroslav Čtverák
17:54 07 Apr 21
Při zřizování kuchyně se paní Dagmar chovala naprosto nechutně, nekompromisně, veškerá komunikace byla noční můra. Tato osoba by neměla pracovat s lidmi a poskytovat služby!
sushitko _
sushitko _
13:38 23 Mar 21
Neuvěřitelně nepříjemná paní majitelka - po telefonu i při osobním setkání. Její zaměstnanci jsou velmi milí, bohužel by si z nich měla vzít příklad a jít na kurz - jak se jedná se zákazníky. Doufám, že již nebudu muset služby tohoto studia nikdy využít.
Rudolf Volf
Rudolf Volf
11:46 23 Nov 20
My už máme kuchyň od paní Klímové asi 5 let a teď její studio doporučuji sousedům, protože jsme byli moc spokojeni jak s jejím jednáním, tak s pracovníky, kteří kuchyň montovali.
Lukas Zog
Lukas Zog
08:48 17 Jul 20
Kuchyne kvalitni (az na drobnosti jako ulamujici se kryty ramen skrinek. Nicmene komunikace s pani Klimovou opravdu narocna(zejmena co se finalniho vyhotoveni a montaze tyce - nezaslani shrnuti a potvrzeni objednavky, opetovne posouvani terminu dodani a i montazi..) s ohledem na kvalitu sluzeb (vzhledem k cene), nedoporucuji.
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Adresa společnosti

Dr. M. Horákové 447/60
Liberec 6
460 06

Coypright © 2021 – Kuchyně KVS

KVS Kuchyně